Haber
Uşakspor ile Balıkesirspor kritik maçta karşı karşıya geliyor.
![](https://pendikajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/usakspor-ile-balikesirspor-kritik-macta-karsi-karsiya-geliyor-2a616sdK.webp)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalmaya çalışan Uşakspor ile Balıkesirspor yarın kendileri için en kritik maçta kozlarını paylaşacak. Burak Olcar’ın maçı Uşak 1 Eylül Stadyumu’nda saat 15.00’te başlayacak. Ligde çıktığı son 7 maçı kazanamayan 22 puanlı 17. Uşakspor’da kırmızı kart nedeniyle cezalı olan Sezer, müsabakada forma giyemeyecek. Küme düşme hattında 20 puanla 18. sırada yer alan Balıkesirspor’un evinde Bucaspor 1928’e 3-0 yenilmesinin sıkıntısı yok. Devre sonunda iki takım da küme düşecek ve bu maçın galibi küme düşme hattından çıkacak.