Haber

Başiskele Atatürk Caddesi gündüzleri de geceleri de ayrı güzel.

Başiskele Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi’nde asfaltlamanın ardından yol çizgileri de Büyükşehir Belediyesi tarafından çizildi.

Başiskele Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçenin prestijli caddelerinden biri haline getirildi. 1.375 metre uzunluğundaki caddenin 375 metrelik bölümünde elektrik kabloları yer altına alınarak orta refüje dekoratif aydınlatma direği yerleştirildi ve cadde tamamen asfaltlandı. Caddede baca iyileştirmeleri yapılarak yol hatları çizilmiş, trafik düzeni ve yaya güvenliği sağlanmıştır.

ELEKTRİK HATLARI YER ALTI

D-100 Karayoluna bağlanan caddenin son 375 metresinde elektrik kabloları yer altına alınarak orta refüje dekoratif aydınlatma direkleri monte edilerek asfaltlandı. Atatürk Caddesi, Başiskele semtinin prestijli caddelerinden biri oldu.

DEKORATİF AYDINLATMA DİREKLERİ

Dekoratif aydınlatma direkleri ile yenilenen ve asfaltlanmasıyla Başiskele ilçesinin prestijli caddelerinden biri haline getirilen Atatürk Caddesi’nin yol çizgileri de çizilerek trafik düzenli hale getirildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu